RN55E6982DBSL
MFR.Part #
RN55E6982DBSL
JLCPCB Part #
C1429711
Description
-65℃~+175℃ 125mW 69.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors