RN55E6980FBSL
MFR.Part #
RN55E6980FBSL
JLCPCB Part #
C1429705
Description
-65℃~+175℃ 125mW 698Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors