440LS10AM-R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
440LS10AM-R
JLCPCB Part #
C1646026
Package
Plugin,P=12.7mm
Description
-30℃~+125℃ 10nF 760V Y1 ±20% 插件,P=12.7mm Safety Capacitors ROHS