RN55E68R1DR36
MFR.Part #
RN55E68R1DR36
JLCPCB Part #
C1780623
Description
-65℃~+175℃ 125mW 68.1Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors