RN55E6810BBSL
MFR.Part #
RN55E6810BBSL
JLCPCB Part #
C1426345
Description
-65℃~+175℃ 125mW 681Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors