BZX84B39-HE3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84B39-HE3-08
JLCPCB Part #
C6133124
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 130Ω 300mW 350Ω 38.22V~39.78V 39V 50nA@27.3V ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS