RN55E6651FBSL
MFR.Part #
RN55E6651FBSL
JLCPCB Part #
C1426325
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors