Y087512K0000T9L
MFR.Part #
Y087512K0000T9L
JLCPCB Part #
C1467979
Description
-65℃~+150℃ 12kΩ 300mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS