RN55E6422BBSL
MFR.Part #
RN55E6422BBSL
JLCPCB Part #
C3429792
Description
-65℃~+175℃ 125mW 64.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors