RN55C6422BBSL
MFR.Part #
RN55C6422BBSL
JLCPCB Part #
C1432805
Description
-65℃~+175℃ 125mW 64.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors