RN55E6340FRSL
MFR.Part #
RN55E6340FRSL
JLCPCB Part #
C3475721
Description
-65℃~+175℃ 125mW 634Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors