RN55E2340DRSL
MFR.Part #
RN55E2340DRSL
JLCPCB Part #
C1806335
Description
-65℃~+175℃ 125mW 234Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors