RN55E6191FRE6
MFR.Part #
RN55E6191FRE6
JLCPCB Part #
C1781193
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.19kΩ Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors