RN55E6191FB14
MFR.Part #
RN55E6191FB14
JLCPCB Part #
C3367225
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.19kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors