RN55E6040BRE6
MFR.Part #
RN55E6040BRE6
JLCPCB Part #
C1790494
Description
-65℃~+175℃ 125mW 604Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors