RN55E5903FRSL
MFR.Part #
RN55E5903FRSL
JLCPCB Part #
C1808993
Description
-65℃~+175℃ 125mW 590kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors