RN55E5901BRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55E5901BRSL
JLCPCB Part #
C3505252
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors