TNPW1206392RBEEA
MFR.Part #
TNPW1206392RBEEA
JLCPCB Part #
C4172501
Description
-55℃~+155℃ 250mW 392Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS