RN55E5621CRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55E5621CRE6
JLCPCB Part #
C3390150
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.62kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors