RN55E5492BB14
MFR.Part #
RN55E5492BB14
JLCPCB Part #
C3424341
Description
-65℃~+175℃ 125mW 54.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors