RN55E5491BRSL
MFR.Part #
RN55E5491BRSL
JLCPCB Part #
C1804861
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.49kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors