RN55E5493BRSL
MFR.Part #
RN55E5493BRSL
JLCPCB Part #
C1815733
Description
-65℃~+175℃ 125mW 549kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors