RN55E5422BRSL
MFR.Part #
RN55E5422BRSL
JLCPCB Part #
C1804880
Description
-65℃~+175℃ 125mW 54.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors