RN55E5302BBSL
MFR.Part #
RN55E5302BBSL
JLCPCB Part #
C1426632
Description
-65℃~+175℃ 125mW 53kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors