RN55E5232FRSL
MFR.Part #
RN55E5232FRSL
JLCPCB Part #
C1793092
Description
-65℃~+175℃ 125mW 52.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors