RN55E46R4BB14
MFR.Part #
RN55E46R4BB14
JLCPCB Part #
C1414680
Description
-65℃~+175℃ 125mW 46.4Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors