RN55E5232BR36
MFR.Part #
RN55E5232BR36
JLCPCB Part #
C3563820
Description
-65℃~+175℃ 125mW 52.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors