RN55E5230FBSL
MFR.Part #
RN55E5230FBSL
JLCPCB Part #
C1426731
Description
-65℃~+175℃ 125mW 523Ω Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors