RN55E5171BBSL
MFR.Part #
RN55E5171BBSL
JLCPCB Part #
C3376194
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.17kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors