RN55E2403BRSL
MFR.Part #
RN55E2403BRSL
JLCPCB Part #
C1805475
Description
-65℃~+175℃ 125mW 240kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors