RN55E5002BRE6
MFR.Part #
RN55E5002BRE6
JLCPCB Part #
C1790981
Description
-65℃~+175℃ 125mW 50kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors