RN55C49R9FRE6
MFR.Part #
RN55C49R9FRE6
JLCPCB Part #
C1856131
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 125mW 49.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors