RN55E4991BBSL
MFR.Part #
RN55E4991BBSL
JLCPCB Part #
C1426833
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.99kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors