RN55E4990DRSL
MFR.Part #
RN55E4990DRSL
JLCPCB Part #
C1807549
Description
-65℃~+175℃ 125mW 499Ω Metal Film Resistors ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors