RN55C4990DRSL
MFR.Part #
RN55C4990DRSL
JLCPCB Part #
C1793088
Description
-65℃~+175℃ 125mW 499Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors