RN55E4873DRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55E4873DRE6
JLCPCB Part #
C1783937
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 487kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors