RN55E4872FR36
MFR.Part #
RN55E4872FR36
JLCPCB Part #
C3448985
Description
-65℃~+175℃ 125mW 48.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors