RN55C4812BRSL
MFR.Part #
RN55C4812BRSL
JLCPCB Part #
C3442786
Description
-65℃~+175℃ 125mW 48.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors