RN55E4753FR36
MFR.Part #
RN55E4753FR36
JLCPCB Part #
C1779710
Description
-65℃~+175℃ 125mW 475kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors