RN55E4751FRSL
MFR.Part #
RN55E4751FRSL
JLCPCB Part #
C1793033
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.75kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors