RN55E4591BBSL
MFR.Part #
RN55E4591BBSL
JLCPCB Part #
C1426437
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.59kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors