RN55E4532FRSL
MFR.Part #
RN55E4532FRSL
JLCPCB Part #
C3429127
Description
-65℃~+175℃ 125mW 45.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors