RN55E4531DRE6
MFR.Part #
RN55E4531DRE6
JLCPCB Part #
C1784049
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.53kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors