RN55E4753FRSL
MFR.Part #
RN55E4753FRSL
JLCPCB Part #
C1793039
Description
-65℃~+175℃ 125mW 475kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors