RN55E4422FBSL
MFR.Part #
RN55E4422FBSL
JLCPCB Part #
C1430021
Description
-65℃~+175℃ 125mW 44.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors