RN55E4371BRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55E4371BRSL
JLCPCB Part #
C3428612
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.37kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors