RN55E4223DR36
MFR.Part #
RN55E4223DR36
JLCPCB Part #
C1780638
Description
-65℃~+175℃ 125mW 422kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors