RNC55H2002BSRSL65
MFR.Part #
RNC55H2002BSRSL65
JLCPCB Part #
C3509763
Description
-65℃~+175℃ 125mW 20kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors