RN55E3920FBSL
MFR.Part #
RN55E3920FBSL
JLCPCB Part #
C3569121
Description
-65℃~+175℃ 125mW 392Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors