RN55C1183BRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55C1183BRE6
JLCPCB Part #
C1783556
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 118kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors